אלונה קוסה

על השיחה הראשונה עם רעמה הייתה לי הרגשה טובה, אולי זה בגלל השיר המתנה שהיה לה בזמנו של מייקל ג'קסון. הגעתי לסטודיו עם נסיון קטן בתפירה, לא הייתה לי מטרה מסוימת, בסה"כ רציתי להרגיש שאני "מתעסקת" במה שאני אוהבת, אופנה.אחרי כמה שיעורים בסטודיו היה לי רצון לעשות משהו קצת יוצא דופן, סוג של פרוייקט אחר – בגדי ים.

המשך

ברוריה

כאחת שעברה התנסויות בקורסים קבוצתיים חובה עלי לציין שההתנסות באופן הלימוד וההדרכה בתחום העיצוב והתפירה אותה מעבירה רעמה הינה יחודית במינה.

המשך

ענת טל

חווית הלימוד אצל רעמה היא בשבילי חוויה מעשירה, מעצימה ופשוט כייפית! בין אם את רק מתחילה או מתקדמת תוכלי למצוא אצלה את המקום שלך! יותר טוב מפגישה עם פסיכולוג:) ממליצה בחום!

המשך

רונית

הגענו לרעמה מלכין כאשר כלתי ואני החלטנו כל אחת מסיבותיה, ללמוד לתפור. ראינו מולנו בחורה צעירה עם סבר פנים מחייכות ומאירות הטומנות בחובן הבטחה שהגענו למקום הנכון.

המשך

מדי נחמיאס

השיעורים אצל רעמה הם פשוט תענוג גדול! הם משלבים יצירתיות עם כיף. אני אצלה כבר שנה וחצי ואין יום שאני לא לומדת הרבה. עומק הידע שלה בתפירה ותדמיתנות מרשים ביותר.

המשך

רותם עמר

רעמה המקסימה! תודה על שיעורים באווירה מקצועית כייפית וזורמת. סטודיו מקסים במיקום מצויין. מומלץ בחום!

המשך

שני דוד מלק

מזה יותר משנה אני נמצאת אצל רעמה וכל פעם אני לומדת משהו חדש.המקצועיות, היצירתיות, הדינמיות והמקוריות זה רק חלק קטן מרעמה.

המשך

שקמה פליישמן

לפני שנה חברה שלי סיפרה שהיא התחילה ללכת לשיעורי תפירה, כל פעם היא הגיעה עם בגדים חדשים שהיא תפרה וכולנו קינאנו בה על הבגדים היפים שהיא הכינה בעצמה.

המשך

עדי בנג'ו

לשמחתי הרבה עבדתי עם רעמה על בניית תיק עבודות לקבלה למחלקת עיצוב אופנה בשנקר.רעמה הנחתה אותי לפרויקטים בצורה הכי אישית ומקצועית שאפשר, עבדנו בסטודיו שלה בפגישות מס׳ פעמים בשבוע

המשך